Zarabianie przez internet nadal budzi wiele emocji, dlaczego warto wybrać MyLead?

Screenshot 2016-04-08 14-39-14

Screenshot 2016-04-08 14-39-43

Zarabianie przez internet nadal budzi wiele emocji, dlaczego?
Ponieważ coraz częściej możemy napotkać dowody wypłat z których wynika iż w jeden dzień użytkownik zarabia średnią krajową, co więcej, pracując tylko kilka godzin dziennie. Wie o tym i potwierdzi to każdy, kto osiąga regularne zyski za pośrednictwem globalnej sieci i śledzi popularne fora o zarabianiu.

 
Oprócz pracy i sukcesywnie zdobywanego doświadczenia, niezbędna jest też wiedza z zakresu dziedziny/dziedzin, które mają przynosić nam zyski oraz odpowiednia decyzja w kwestii ostatecznego wyboru serwisu za pośrednictwem którego ten dochód mamy osiągać.

Internet stwarza nam nieograniczone możliwości i w zasadzie w każdej metodzie zarobku mamy do wyboru co najmniej kilka stron oferujących swoje wyspecjalizowane usługi. Warto przed przystąpieniem do konkretnych działań zdecydować się na współpracę z tym najlepszym, by rzeczywiście nasz zysk był współmierny do wykonywanej pracy.

Screenshot 2016-04-08 14-41-03

Wiele osób podchodzi do sprawy wyboru serwisu trochę po macoszemu – nie zwraca uwagi na szczegóły oferty, często ‚chwyta’ atrakcyjnie wyglądające promocje z podwójnym dnem, by potem borykać się z problemami w momencie zlecenia wypłaty. Nieuczciwych serwisów w Internecie nie brakuje, ba, wręcz jest tego cała masa a ich zła reputacja niejako okrywa złą sławą całą frazę ‚zarabianie w Internecie’. Trudno się z tym nie zgodzić, zwłaszcza jeśli spojrzyjmy na gałąź bux’ów, gdzie ledwie niewielkie % nowych tworów zachowuje jakiekolwiek znamiona uczciwości.

Z innymi metodami odsetek SCAM’ów znacznie maleje, jednakże mimo wszystko nie powinno nas to zwalniać z obowiązku zachowania czujności i zwykłej oceny wiarygodności serwisu przed zarejestrowaniem się w nim. Poniżej postaramy się nieco przybliżyć jak kompleksowo od podstaw zabrać się za indywidualną weryfikację serwisu na przykładzie MyLead.pl – wiodącej prym na rynku Sub/Premium SMS. Krótka prezentacja wprowadzonych możliwości:

Przede wszystkim powinniśmy zwracać uwagę na wiarygodność – jak widać MyLead.pl to zarejestrowana w Polsce firma, działająca już w branży od ponad 2 lat, w tym czasie z nikomu nieznanego serwisu stworzyła portal z blisko 10.000 partnerami którzy darzą serwis zaufaniem i sympatią.

Aby zacząć zarabiać w serwisie MyLead, wystarczy założyć darmowe konto w serwisie. Może to zrobić każda pełnoletnia osoba lub firma.

Screenshot 2016-04-08 15-17-43

 
Poniżej lista najważniejszych zmian które miały miejsce w ostatnim czasie, oraz co wyróżnia serwis na tle konkurencji:

 • ekspresowe wypłaty do 24h na konto PayPal lub bezpośrednio na rachunek bankowy.
 • unikatową aplikacja na smartfony, która pozwala partnerom na bieżąco monitorować statystyki, oraz poczynania w serwisie.
 • Jest to niezwykle wygodne narzędzie dla osób będących w ciągłym ruchu ceniącym sobie wygodę i mobilność.
 • Powiadomienia o lead,zrealizowanej wypłace, wiadomości na chacie, zwiększonej stawce i aktualnościach.
 • unikalne programy konkursowe których nie znajdziesz w żadnym innym serwisie.
 • rozbudowane statystyki, dzięki którym każdy użytkownik może ocenić skuteczność swoich działań oraz je optymalizować w celu
 • uzyskania leszpego wyniku. Statystyki pokazują również ilość wejść mobilnych.
 • miesięczne raporty do pobrania w postaci PDF.
 • system bonusów dzięki którym użytkownicy wykonując pewne zadania mogą zwiększyć swoją stawkę.

Screenshot 2016-04-08 14-42-27

Dodając do tego wszystkiego dotychczasową działalność MyLead, a więc przeszło 2 lata istnienia o nieposzlakowanej opinii klaruje nam się gotowa recepta, jak powinien funkcjonować dobry serwis, by korzyści z jego istnienia czerpały obydwie strony. Na uwagę zasługuje też świetny kontakt z supportem niemal 24h, która ma zwyczajnie ‚ludzkie’ oblicze, chętnie, szybko i miło odpowiada na wszelkie pytania, niejasności. W dobie techniki często zapomina się o tym elemencie, a jednak w wielu przypadkach bardzo się przydaje, zwłaszcza dla mniej zaawansowanych w świecie zarabiania przez Internet.

Screenshot 2016-04-08 14-42-05

 

Zacznij zarabiać już dziś, zarejestruj się na http://mylead.eu

SHARE THIS POST

 • Facebook
 • Twitter
 • Myspace
 • Google Buzz
 • Reddit
 • Stumnleupon
 • Delicious
 • Digg
 • Technorati
Autor: mylead Zobacz wszystkie wpisy napisane przez

2 komentarze w "Zarabianie przez internet nadal budzi wiele emocji, dlaczego warto wybrać MyLead?"

 1. Pargiela 23 kwietnia 2017 o 13:21 - Reply

  Wszystko okej byle nie MyLead XD

 2. JuliaM 4 września 2017 o 10:59 - Reply

  Ja od siebie moge polecic, zebyscie zainteresowali sie rynkiem kryptowalut, i nie tylko bitcoinem, bo są też inne stabilne waluty. Osobiscie kopie ethereum i mam juz pierwsze zyski. To fajny biznes, bo caly czas sie rozwija.

Pozostaw komentarz