Czwarte Urodziny Zarabiam.com

Czwarte Urodziny Zarabiam.com

Witajcie,
Dziś jest szczególny dzień!
Nasze forum obchodzi dzisiaj

czwarte urodziny

zarabiamcom
Czwarte urodziny forum Zarabiam.com

Dokładnie cztery lata temu 21 października 2009 roku, forum zostało otworzone publicznie i systematycznie się rozwijało. Na początku chciałbym podziękować Ekipie Forum, która robi więcej niż widać gołym okiem, “by żyło Wam się lepiej” (i nie startuje na prezydenta, gdyż zbyt małe zarobki).

Przez ostatni rok zarabiam.com bardzo mocno się rozwinęło i obecnie z czystym sumieniem można śmiało stwierdzić, że jesteśmy największym w Polsce forum o zarabianiu przez internet (nie samozwańczym jak to w niektórych przypadkach bywało).
Chciałbym też gorąco podziękować użytkownikom bez których to forum nigdy by nie istniało, to dzięki Wam się bacznie rozwija i idzie w dobrą stronę zgodnie z przekazem Gossip w piosence Move in the Right Direction.

Od początku forum oraz blog o zarabianiu odwiedziło około 5,000,000 unikalnych osób oraz ponad 50,000,000 odsłon co jest niezwykłym wynikiem jak na niszową tematykę jaką jest zarabianie przez internet, które nie jest dla “mas”. Forum w moim odczuciu jest na właściwej drodze rozwojowej i stale pracujemy z ekipą by je polepszać, w nowym roku mamy wiele nowych pomysłów i planów którymi zapewne Was zaskoczymy.

Z roku na rok zarabiamy też coraz więcej, kilka lat temu sumy rzędu 5-7 tysięcy miesięcznie były czymś niezwykłym i tylko najlepsi osiągali takie wyniki, na dzień dzisiejszy dla większości wyjadaczy to standard, a najlepsi zarabiają ponad 10x więcej, są nawet i tacy którzy zbliżają się do 6 cyfrowych wypłat – a wszystko to zarobione dzięki pracy przez internet Dla wielu osób zarabianie w sieci czy praca przez internet stała się głównym dochodem, są też oczywiście osoby, które wyłącznie “dorabiają” jednym i drugim życzymy pomnożenia swoich zarobków w nadchodzącym nowym roku
Dużo pracy należy jeszcze włożyć i inwestować w zawartość, nadrobić zaległe sprawy, wszelkie Wasze sugestie bacznie obserwujemy i dziękujemy za nie.
Fajerwerków niestety nie zdążyłam przygotować, wybaczcie, że tak “na sucho”.

Ogromne podziękowania należą się wszystkim użytkownikom, którzy przysłużyli się do popularyzacji adresu Naszego serwisu oraz aktywnego poszerzania zawartości forum. Obiecuję trzymać rękę na pulsie

Na koniec dodam, że z okazji tego święta rozdamy parę forumowych gadżetów, kubków oraz porcję forum gold dla WSZYSTKICH zainteresowanych

Konkursy pojawią się lada chwila i będą obowiązywały cały tydzień tak więc – stay tunned

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to Top