Ile można zarobić przez internet Czerwiec Top 4

Ile można zarobić przez internet – Czerwiec TOP 4

Postanowiłem wdrążyć na Naszego bloga, pewnego rodzaju podsumowanie najlepiej zarabiających stałych członków forum zarabiam.com Statystyki te będą publikowane na blogu co miesiąc, jako podsumowanie miesiąca wcześniejszego. Na początek wybrałem 4 osoby, które osiągnęły najlepsze rezultaty w zarabianiu przez internet, w przyszłości być może zostanie wybrane 5 osób lub więcej. Jednak wróćmy do głównego wątku, każda z 4 najlepiej zarabiających osób osiągnęła w ciągu miesiąca kilkakrotną średnią krajową. Jak wiadomo od wielu lat, najlepiej wynagradzaną branżą w Polsce jest IT oraz telekomunikacja, panowie z TOP4 zapewne wzięli sobie to do serca.

 

TOP1

Najlepszy wynik udało się osiągnąć Killerowi, który w ciągu miesiąca zarobił przez internet około 50 000 złotych brutto na miesiące na mieszance PPA z subskrypcjami.

Jak widać intensywność działania pozwoliła na osiągnięcie zadziwiająco wysokiej sumy, dwa lata temu wyłącznie dorabiał osiągając małe kwoty w wysokości kilkuset złotych, po paru miesiącach zarobki były liczone w tysiącach, czy uda mu się osiągnąć kolejny cel uzyskując 6cyfrową wypłatę w kolejnych miesiącach?

Zobaczymy, póki co gratulujemy i życzymy powodzenia.

Ile można zarobić przez internet - Killer TOP 1
Ile można zarobić przez internet – Killer TOP 1

Więcej w temacie: 100000 w 2 miesiące

Zdjęcie znajdziecie też w: forumowej galerii

TOP2

Na drugim miejscu zakwalifikował się Diqtion z kwotą 30 000 złotych na PPA w serwisie FireCash.org. Jak widać nie próżnuje w świecie PPA.

TOP 2 - Diqtion z kwotą 30 000 złotych
TOP 2 – Diqtion z kwotą 30 000 złotych

Zdjęcie znajdziecie też w: forumowej galerii

 

TOP3

Na trzecim miejscu mamy Ciamciaja, któremu udało się uzyskać kwotę w wysokości 14 000 złotych brutto zarobionych na PPA w serwisie Astrocash.org

Ciamciaj - TOP 3 z kwotą 14 000 złotych
Ciamciaj – TOP 3 z kwotą 14 000 złotych

Zdjęcie znajdziecie też w: forumowej galerii

 

TOP4

Na czwartym miejscu Martins który osiągnął około 6300 zł w serwisie FireCash.org. Oczywiście i on osiągnął tą kwotę dzięki PPA.

Martins - 4 miejsce w TOP zarobków czerwiec
Martins – 4 miejsce w TOP zarobków czerwiec

Zdjęcie znajdziecie też w: forumowej galerii

Z informacji jakie otrzymałem większość dochodów generowanych jest na zagranicznych blogach, jednakże nigdy nie będziemy tego w żaden sposób próbowali sprawdzić czy publikować, zyski powyższych osób to ich prywatna sprawa, a artykuł powstał wyłącznie w celach informacyjnych/motywacyjnych. Powyższa topka nie koniecznie jest ostatecznym rankingiem, gdyż nie każdy użytkownik dzieli się informacjami o swoich dochodach w forumowej galerii. Podsumowując gratulujemy wszystkim earnerom, zarówno początkującym jak i całej TOPce.

9 thoughts on “Ile można zarobić przez internet Czerwiec Top 4”

  1. Diqtion zajął “miejsce miejsce” 😀 Mały chochlik się wkradł 🙂
    PPA dobra rzecz, wyjąłem w czerwcu ponad 3 000 a praca jest przyjemna, we własnym domu na własnym sprzęcie, więc jeśli ktoś nie jest zdecydowany to polecam jak najbardziej.

  2. Po prostu się nie chwalę zarobkami, a w rankingu zostały umieszczone osoby, które dały dowody zarobków do galerii, gratulacje dla topki 😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to Top