Jestem nowy i chcę zarabiać przez Internet

Jestem nowy i chcę zarabiać przez Internet

Drodzy internauci, dzisiejszy artykuł będzie dosyć nietypowy i w głównej mierze będzie poświęcony nowym użytkownikom forum zarabiam.com, którzy nie potrafią (choć bardzo chcą), odnaleźć się w świecie zarabiania przez internet.
Istnieją tysiące, sposobów zarobkowania przez internet, znaczna część z nich jest kompleksowo opisana w dyskusjach na forum, dlatego serdecznie apeluje o zaprzestanie tworzenia wątków typu: “jak zacząć zarabiać przez Internet?” lub “Gdzie zarobię 500$ w ciągu miesiąca?”, cytując pewnego użytkownika forum “Forum to nie bar, aby Ci kelner wszystko na tacy przyniósł , tu jest samoobsługa (a forum to skarbnica wiedzy)”. To ile zarobisz w głównej mierze zależy od Ciebie samego. Każdy nowicjusz liczy na wsparcie i na cenne wskazówki, których mieliby mu udzielić doświadczeni Internetowi earnerzy. Na zarabiam.com jestem tutorem  i jednym z moich zadań jest pomaganie nowym użytkownikom, o ile problem, który ich trapi nie był poruszany na forum. Jednak gdy ten sam wątek przewija się po raz N-ty, to naprawdę scyzoryk się sam w kieszeni otwiera.
Założenie na forum o zarabianiu tematu: „jak zarabiać przez Internet?” to tak samo co zapytać „jak zrobić jajecznicę krok po kroku” mając przed sobą otwartą książkę pt.: „kurs gotowania dla początkujących – jajecznica i omlety”.

Jestem nowy i chcę zarabiać przez Internet

Niemal 2/3 części wątków na forum dotyczy zarabiania w sieci, jestem pewien że przy odrobinie chęci, każdy znajdzie coś dla siebie, wystarczy tylko poszukać…
Do szukania używamy narzędzia: https://zarabiam.com/search.php

Jestem nowy i chcę zarabiać przez Internet

Pozwolę sobie zacytować kilka fragmentów postów napisanych przez różnych nowych użytkowników forum i odwołać się do nich.

„ …ale dziennie mam 3 godziny czasu wolnego, a w temacie jest że 6 godzin to preferowane minimum”

W takim razie podziel sobie zarobki z 6 godzin na pół i to co Ci wyjdzie będzie Twoim PRZYPUSZCZALNYM dochodem, który uda Ci się uzyskać korzystając z danego sposobu.
Zarabianie przez Internet to nie kulturystyka, tutaj nie ma dietetyków którzy dopasują indywidualny plan treningu i plan diety specjalnie do naszej osoby.
Sami chwytamy byka za rogi i utrzymujemy się na nim tyle ile Nam się uda. Jeżeli to złoty byk, trzymajmy się bardzo długo…

„Jestem ambitny, mogę w coś klikać, wypełniać ankiety, a nawet pisać opinie czy recenzję.”

Gdybyś rzeczywiście był tak bardzo ambity jak uważasz, to już dawno rozejrzałbyś się po forum i sam podjąłbyś decyzję w jakim miejscu rozpoczniesz swoją podróż po grube miliony z sieci.
Skoro możesz w coś klikać, skoro możesz wypełniać ankiety, a nawet pisać opinie i recenzję to klikaj, wypełniaj i pisz.


„Mam 100 złotych, które mogę zainwestować, ale podkreślam że nie chcę ich stracić”

Nie ma takiego czegoś jak “pewna inwestycja”. Każda inwestycja wiąże się z jakimś ryzykiem, gdyby nie było ryzyka, wszyscy bylibyśmy bogaci. Inwestując pieniądze w cokolwiek musisz liczyć się z tym że możesz je stracić i prawdopodobnie nigdy ich nie odzyskać. Złoty Środek to mit, legenda, w rzeczywistym świecie nic takiego nie istnieje. Czas się obudzić.

No ale rozumiem… Możesz być zagubioną duszyczką, która naprawdę nie wie gdzie fajnie byłoby zarabiać pieniążki.  Dlatego zamieszczam poniżej kilka linków do których warto zajrzeć w poszukiwaniu swojego patentu:

1. Jakimi sposobami zarabiacie:
https://zarabiam.com/Temat-Jakimi-sposobami-zarabiacie-39382

Użytkownicy dzielą się tam serwisami i sposobami za pomocą których zarabiają przez Internet. Często można znaleźć tam ciekawe serwisy, które już po kilku godzinach pracy przyniosą Nam ciekawy pieniądz.

2.  Ile dzisiaj zarobiliście:
https://zarabiam.com/Temat-Ile-dzisiaj-zarobiliscie-66531

W tym temacie użytkownicy podają informacje ile w danym dniu zarobili i na czym. Skoro oni zarobili to i Ty możesz.

3. Działy Kupię i Zlecę:
https://zarabiam.com/Forum-Kupie-31

https://zarabiam.com/Forum-Zlecenia-306

Działy w których użytkownicy zamieszczają informację o przedmiotach, produktach, usługach które kupią oraz zadaniach, które zlecą do wykonania. Rozejrzyj się tam,  jest tego sporo, także spora szansa, że dorobisz sobie kilka groszy.

4. Poradniki dotyczące zarabiania przez Internet:
https://zarabiam.com/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279

Ten dział zawiera ponad 200 poradników dotyczących ogólnikowego zarabiania przez Internet jak i ulepszania zarobku w konkretnych dziedzinach. Jeżeli tam nie znajdziesz nic dla siebie i nie planujesz niczego wypróbować samemu to najwidoczniej powinieneś zastanowić się nad pójściem do normalnej pracy, a jeżeli już do niej chodzisz, to weź sobie nadgodziny. Ponieważ Zarabianie przez Internet nie jest dla wszystkich.

Słyszałeś o tym że nie od razu Kraków zbudowano?
Świetnie! Z zarabianiem jest tak samo, każdy zaczynał od mniejszych kwot. Niektórzy rozwinęli skrzydła i zarabiają kilkukrotną pensję premiera, przez co osoby, które w możliwości jakie daje zarobek przez internet nie wierzyły wyglądają mniej więcej tak:

jak zarobic

Natomiast jeszcze inni zostali przy tym co mają i zupełnie im to wystarcza…

5 thoughts on “Jestem nowy i chcę zarabiać przez Internet”

  1. Według mnie genialne! Koniec z mamrotaniem na temat niewiedzy początkujących! Oby więcej takich tematów! 🙂

  2. W tym wpisie jest najmądrzejsze zdanie, jakie kiedykolwiek widziałem na stronach o zarabianiu: “Zarabianie przez Internet nie jest dla wszystkich” – więc właśnie od tego zacznijcie swoją przygodę lub w tym miejscu od razu ją zakończcie…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to Top