Nowe funkcje i możliwości systemu na SeoPilot.pl

Nowe funkcje i możliwości systemu na SeoPilot.pl

Jeszcze prostsze i skuteczniejsze pozycjonowanie Twojej strony!

Kilka miesięcy temu SeoPilot.pl dodał do swojego systemu kilka ciekawych usług, umożliwiających łatwiejsze pozycjonowanie stron internetowych. Dziś opiszę Wam dwie z nich, a dokładniej o możliwości “filtrów zamiany linków w trybie półautomatycznym” oraz o funkcji “frazy kluczowe bliskie TOP 10”, obie funkcje miałem szanse testować przez ostatnie kilka miesięcy.

Filtr zamiany linków w trybie półautomatycznym

Jest to nowa funkcjonalność, dostępna w trybie półautomatycznym – filtry zamiany linków. Dzięki ich określeniu System będzie mógł zamieniać linki, które nie odpowiadają ustalonym w filtrze kryteriom. Do wyboru są następujące parametry, które mogą się zmieniać:
– PR
– ilość linków wychodzących

Dodatkowo można uwarunkować zamianę linków, które dawno nie były indeksowane w Google. Głównym celem tej funkcji jest sprawienie, aby linki w naszym systemie były zawsze jak najwyższej jakości.

Jak to działa w praktyce?
Tryb półautomatyczny jest efektem połączenia trybu ręcznego i automatycznego. Pracując w tym trybie, można stworzyć dla każdej frazy kluczowej, dowolną ilość filtrów i dać Systemowi możliwość automatycznego zakupu kilku grup linków o różnych parametrach. Następnie System na bieżąco monitoruje strony linkujące oraz kontroluje aktualne linki, a także w razie potrzeby automatycznie usuwa linki, które straciły swoje parametry, zamieniając je nowymi, wedle wybranych w filtrze wartości.

W każdym z filtrów można wybrać standardowe parametry:
– PR strony
– PR serwisu
– poziom strony
– obecność w DMOZ
– poziom domeny
– wiek domeny
– ilość linków wychodzących.

Oprócz tych parametrów wyświetlana jest również liczba “żądanej ilości linków”- jest to liczba linków, która będzie rozmieszczona według danego filtra. Należy osobno wpisać ilość linków z atrybutem DoFollow i Nofollow – cyfry te zostaną zsumowane.

Sumę linków w razie potrzeby możesz bardzo łatwo redagować, a sumaryczna liczba żądanej ilości linków znajduje się nad listą filtrów. Dostępne jest także sortowanie według ogólnych parametrów. Aby dodać nowy filtr, naciśnij przycisk dodaj filtr na górze strony.

Można również określić maksymalną ilość linków, jaka będzie rozmieszczana w ciągu doby. W tym celu w polu “ilość rozmieszczonych linków/doba” należy wpisać dowolną wartość będącą liczbą całkowitą w przedziale od 1 do 200. Należy jednak pamiętać, że ta wartość jest indywidualna dla każdego filtru, który został dodany.
Oprócz parametrów zakupu można także określić tzw. reguły zamiany linków. Dzięki ich konkretnemu określeniu System będzie zamieniać linki , które nie odpowiadają ustalonym w filtrze kryteriom. Dostępne parametry, które mogą się zmienić to:
– PR
– ilość linków wychodzących
Dodatkowo można uwarunkować zamianę linków, które już dawno nie były indeksowane w Google.
Funkcja “Frazy kluczowe bliskie TOP10”
Prosty wybór fraz kluczowych
Po dodaniu nowego projektu, System tworzy listę najbardziej odpowiednich fraz kluczowych dla Twojego serwisu internetowego. Do wyboru fraz kluczowych dostępne jest kilka narzędzi – każde z nich stara się znaleźć na różne sposoby jak najbardziej trafne słowa kluczowe.

Jedna z nich to “frazy kluczowe bliskie TOP10”- w tej sekcji system wyszukuje frazy, na które Twoja strona internetowa jest widoczna ale nie znajduje się jeszcze w TOP10 Google’a. Można również tu sprawdzić konkurencyjność danej frazy (czy jest ona często pozycjonowana), a także jej ogólną popularność. Dzięki temu łatwo można prognozować, ile czasu może zająć pozycjonowanie. Frazy kluczowe można dodawać pojedynczo lub wszystkie jednocześnie. Jeśli frazy, które wygenerował Wam system się nie spodobają, możecie wygenerować kolejne 10 wyników. Możliwe jest także dodanie frazy do każdego z 5 trybów pozycjonowania (Tryb automatyczny, Długi ogon, Tryb półautomatyczny, Tryb ręczny, Twój budżet).

 

Test powyższej funkcjonalności

Podjąłem test powyższej funkcjonalności dla domeny która już była pozycjonowana i pomimo dobrej pozycji (top 4-5) nie była w stanie od lat przebić się wyżej, fraza na którą domena była pozycjonowana wynosiła 200tyś wyszukań miesięcznie i była dosyć konkurencyjna.

 

Informację o stronie:

– rozrywka
– strona była wcześniej pozycjonowana przez około 2 lata
– PageRank: 3
– Wiek domeny: ponad 4 lata (ciągłość od 2012)
– Budżet na trzymiesięczne pozycjonowanie (w tym część na kilka mniej istotnych fraz): 500zł

Efekt?

Ku mojemu zdziwieniu pojawił się dosyć szybko, niemal po miesięcznym pozycjonowaniu strona w końcu znalazła się w top3, a chwilami sięgła nawet top2.

seopilot

Dłuższe i ciągłe linkowanie z pewnością przyczyniłoby się do lepszych efektów. Dla porównania średnia wycena za frazę pozycjonowaną na seopilocie u losowych pozycjonerów wynosiła około 500zł miesięcznie za efekt w top3, podczas, gdy miesięczny koszt linków w seopilot dla tej frazy wynosił zaledwie 50-70zł. System seopilot w łatwy sposób pozwala znaleźć docelowe linki które nawet przy PR6 są naprawdę tanie, niestety znajduje się też tam sporo słabych zapleczówek dlatego warto chwile obyć się z wyszukiwarką linków,

Jak wiadomo SeoPilot.pl to jeden z największych i najbardziej znanych automatycznych systemów służących do pozycjonowania serwisów WWW w wyszukiwarkach internetowych. Warto warto rozważyć skorzystanie z ich usług, zwłaszcza że koszty poniesione na wypozycjonowanie strony, potrafią szybko się zwrócić.

Z efektu działania systemu SeoPilot.pl jestem bardzo zadowolony. Przeciętni pozycjonerzy za efekt wybicia frazy którą pozyjonowałem cenią sobie słono. Dzięki usługom SeoPilotowi można zaoszczędzić sporo gotówki, którą można przeznaczyć na przykład na dalszy rozwój strony, czy też konkretniejsze pozycjonowanie innych fraz.

 

 

Wybór oczywiście należy do Was, jednak gdybyście mieli jakieś pytania, bądź wątpliwości związane z pozycjonowaniem, to zachęcamy do udzielania się na forum w temacie: http://zarabiam.com/Forum-Pozycjonowanie-398

5 thoughts on “Nowe funkcje i możliwości systemu na SeoPilot.pl”

  1. Obiecujące wyniki, kiedyś korzystałem z nich jako partner, płacili całkiem spore stawki, jednak później spadły dosyć mocno, dziś może wrócę przetestować ich nowe funkcjonalności, swego czasu zraziłem się do swli, chociaż widzę że efekt dalej dają spory.

  2. ja również z czystym sumieniem polecam seopilota, nie zawiodłem się do tej pory na współpracy z nimi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to Top