Regulamin serwisu

Serwis Zarabiam.pl umożliwia użytkownikom udzielanie komentarzy pod każdym artykułem. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach użytkowników, zwłaszcza za wulgaryzmy oraz treści niezgodne z normami społecznymi. Autor artykułu może moderować wszystkie komentarze i usuwać je według swojego uznania.

Artykuły na stronie prezentują subiektywne opinie Administratorów Serwisu. Strona ma wyłącznie charakter informacyjny. Użytkownik musi zapoznać się z regulaminami i zasadami korzystania z poszczególnych produktów. Administrator Serwisu informuje, że artykuły mogą zawierać błędy lub pomyłki. Z uwagi na powyższe, użytkownik powinien świadomie korzystać z przedstawionej oferty. Część artykułów może być nieaktualna ze względu na dynamiczne zmiany na rynku usług finansowych. Opisywane oferty pochodzą od firm zewnętrznych, z którymi autor serwisu nie jest powiązany i nie ponosi odpowiedzialności za ich działalność.

Zawartość serwisu ma jedynie charakter informacyjno-edukacyjny, a treści tutaj zawarte są wyłącznie osobistymi poglądami ich autorów. Serwis nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Wszelkie decyzje finansowe i inwestycyjne należy podejmować na własną odpowiedzialność.

Aby korzystać ze strony, musisz przeczytać i zaakceptować niniejszy regulamin serwisu.

Scroll to Top