ShareBay.net – opinia oraz opis funkcji serwisu

ShareBay.net – opinia oraz opis funkcji serwisu

Dziś chciałbym Wam przybliżyć serwis ShareBay.net, artykuł będzie głównie skierowany do osób które JUŻ zarabiają dzięki PayPerAction. Jeśli jesteś początkujący i nie wiesz czym jest PPA, to polecamy zapoznać się z artykułem Jak zarobić przez internet.

ShareBay.net to serwis PPA powstały w krainie nad Wisłą, jednak mimo swego niedużego stażu bardzo szybko zyskał zaufanie Użytkowników dzięki innowacyjnym na rynku PPA funkcjonalnościom oraz sprawnemu supportowi.

Co odróżnia ShareBay od innych serwisów tego typu? Przede wszystkim fakt, że oprócz możliwości standardowego promowania plików, serwis ten umożliwia także promowanie filmów (można samemu zauploadować film z dysku lub po prostu wkleić link do filmu z YouTube, DailyMotion lub Vimeo, a on pojawi się na naszym koncie tak, jakbyśmy go zauploadowali), galerii zdjęć, artykułów tekstowych czy skracania (blokowania) linków.

Wygląda to następująco:

To jednak nie koniec tego, co ShareBay Wam oferuje. Serwis zyskał sobie przychylność Użytkowników dzięki m.in.
najszybszym wypłatom na rynku (średni czas oczekiwania to 3-5 dni na zwykłą wypłatę, wypłaty można zlecać w dowolne dni w tygodniu, dowolną ilość razy w miesiącu),
darmowym poradnikom i programom dla Użytkowników,
– sprawnemu supportowi (support można uzyskać również na Naszym forum zarabiam.com poprzez kontakt z oficjalnym kontem),
– możliwości otrzymania darmowego hostingu pod naszą stronę internetową, wraz z subdomeną,
– możliwości podpisania umowy o dzieło celem ułatwienia kwestii podatkowych,
rozbudowanym statystykom umożliwiającym określenie co przynosi największe zyski,
– częstym promocjom i konkursom.

ShareBay.net – opinia oraz opis funkcji serwisu

Serwis ciągle się rozwija i nie zamierza zwalniać. Obecnie oprócz głównego linku posiada on dodatkowe mirrory (obecnie dwa: seashare.net i offershare.org), których liczba już niedługo zwiekszy się o kolejne trzy! Jeden ukierunkowany na Polskę (wgrajka.pl), drugi typowo hostingowy (royalshare.net), a trzeci ukierunkowany na funkcję wideo (videobay.tv). Planowany jest także profesjonalny embed code (obecnie jest tylko przekierowujący), który umożliwi “osadzanie” Waszych filmów z ShareBay na Waszych stronach internetowych! Funkcja ta pojawi się mniej-więcej równolegle z funkcją Gatewaya, czyli możliwości blokowania określonych elementów/linków na Waszych stronach internetowych.
Wcześniej jednak serwis udostępni możliwość własnego sortowania ofert według gotowych kluczy (EPC, wysokości stawek lub konwersji) na mirrorach, aby każdy mógł wybrać według jakich kryteriów chce wyświetlać na poszczególnych mirrorach oferty, które – tutaj zaznaczamy – codziennie w serwisie odświeżają i pobierają się nowe z sieci afiliacyjne.

Zapraszamy do testów!

2 thoughts on “ShareBay.net – opinia oraz opis funkcji serwisu”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to Top