Subskrypcje sms – zarabianie na MyLead

Subskrypcje sms – zarabianie na MyLead

 

Sposób zarabiania metodą Subskrypcje SMS, choć od dawna dostępny w ofertach wielu sieci afiliacyjnych, dopiero ostatnimi czasy rozwinął się na znacznie szerszym rynku, zyskując niebotyczne zainteresowanie wśród rozlicznych partnerów. W czym tkwi fenomen, siła i potencjał tejże formy internetowego zarobku?

sms

Najogólniej rzecz ujmując, gdybyśmy rzekli, że wysokimi zarobkami w porównaniu do włożonej pracy, nie miniemy się z prawdą. Większość początkujących, stawiających swoje pierwsze kroki w zarabianiu przez Internet nakierowywana jest właśnie na promocję programów opartych o Subskrypcje SMS. Inne czynniki warunkujące rozpoczęcie takiej, a nie innej ‘ścieżki kariery’ to łatwy i niezwykle rozległy rynek odbiorców, szybkie wypłaty, swoboda kontroli stawek poszczególnego lead’a, czy po prostu przy kreatywnym pomyśle i efektywnej jego realizacji – możliwość zarobienia naprawdę godnej kwoty pieniędzy.

subskrybcje

Na naszym krajowym poletku, hype na Subskrypcje SMS rozpoczął się przeszło rok i w szybkim tempie wszelkie związane z tą tematyką wątki uzyskały OGROMNĄ aprobatę ze strony użytkowników, bijąc swoją popularnością na głowę wszelkie inne tematy na różnych forach o zarabianiu. Dość prędko na rynku namnożyło się wiele serwisów, wśród których niektóre niestety okazały się niewypłacalnym Scamem. Część rozczarowanych partnerów jednak pozostała, a Ci widzący możliwość czerpania stałych i długoterminowych zysków, zaczęli rozglądać się za najlepszym jakościowo serwisem. Decyzja ta, będąca niejako naturalną koleją rzeczy, może wprawiać w całkiem poważne zakłopotanie. Wszak nikt nie chce współpracować z firmą, która po dwóch/trzech miesiącach istnienia zakończy działalność i zniknie wraz z zarobkami wydawców. Dlatego też, cytując klasyka, zachęcamy sumienne odrobienie pracy domowej przed właściwym startem „by nie wybierać tego, co pierwsze, a co zdecydowanie najlepsze”.

zarabiaj

Ze swojej strony do współpracy w zakresie Subskrypcji SMS możemy polecić serwis MyLead – przede wszystkim za sprawą jego solidnej stabilności, gdyż 5 miesięcy istnienia to okres, dzięki któremu dali się już w pełni zweryfikować i poznać jako rzetelna firma. Firma, wystawiająca skądinąd umowy na życzenie, jeśli zarobki przekroczyły 300 zł – niewątpliwie warto wziąć ten czynnik pod uwagę przy rozliczaniu się z regularnie osiąganych zysków. Ponadto szczegółowe raporty, wykresy, analizy odwiedzin, konwersji, lead’ów, czy zarobków dają niesamowicie dokładne i wierne statystyki, co jednoznacznie sygnalizuje dobrze interpretującemu te dane wydawcy, który element warto szlifować. Mnogość programów (w tej chwili w liczbie 31, przy czym stale ona rośnie), prawdopodobnie wkrótce obecność pustej oferty, czy różnorodność doboru stawek naprawdę stwarza partnerowi spore pole do popisu, a dodatkowe determinanty typu skrócone i zamaskowane adresy linków sprawiają, że warto zainteresować się nad wyborem właśnie tego serwisu Subskrypcji SMS. Inne, sztandarowe elementy specyfikacji zawierają m.in.:

 

– dwie możliwości wypłat (PayPal i konto bankowe)

– realizacja zleceń wypłat do 14-tu dni (w tym opcja Express do 3 dni – przeważnie 24h od momentu wysłania żądania)

– błyskawiczny, miły, pomocny i otwarty na wszelkie propozycje, czy indywidualne negocjacje support

– przyjazny dla oka i intuicyjny interfejs

– ponad 2000 zarejestrowanych partnerów, świadczących sami za siebie o wiarygodności MyLead

 

sub sms

Tu znajdziecie wątek na forum, gdzie prowadzone są wszelkie dyskusje także z oficjalnym przedstawicielem serwisu.

Jak widać po sygnaturach użytkowników Naszego forum, można tu zarobić niemałe pieniądze:

mylead

Jeśli drogi czytelniku zapoznałeś się z tym tekstem…

…Don’t waste your time and start make Money…Big Money!

 

SHARE THIS POST

 • Facebook
 • Twitter
 • Myspace
 • Google Buzz
 • Reddit
 • Stumnleupon
 • Delicious
 • Digg
 • Technorati
Autor: poczmail Zobacz wszystkie wpisy napisane przez

2 komentarze w "Subskrypcje sms – zarabianie na MyLead"

 1. marian 12 grudnia 2015 o 11:26 - Reply

  calkiem spoko program partnerski, dorabiam na nich na studiach

 2. Synergy Team 12 września 2016 o 13:20 - Reply

  Fajne rozwiązanie, miałem styczność i jest ok. Choć ostatecznie wybrałem trochę inne kierunki budowania swojego dochodu w życiu.

Pozostaw komentarz