Zarabianie przez internet nadal budzi wiele emocji, dlaczego warto wybrać MyLead?

Screenshot 2016-04-08 14-39-14

Screenshot 2016-04-08 14-39-43

Czy zarabianie uczciwych pieniędzy przez Internet jest możliwe?

Każdy z nas słyszał, zapewne nie raz, o kimś, kto w ciągu jednego dnia zarabia więcej, niż statystyczny człowiek miesięcznie, a może i rocznie. Z jednej strony budzi to fascynację i zainteresowanie, z drugiej strony strach i niedowierzanie. 50 000 złotych dziennie? Pojawiają się myśli, że musi to być oszustwo, próba wyłudzenia danych, albo efekt złamania prawa. Nic z tych rzeczy. Jest to efekt marketingu afiliacyjnego, który jest w 100% legalny i umożliwia zarabianie uczciwych pieniędzy w Internecie.

Czym jest marketing afiliacyjny i kto na nim zarabia?

Zaczynając odpowiedź na pytanie od jego drugiego członu – wszyscy. Marketing afiliacyjny jest formą marketingu online opartego na wynikach. Obejmuje zazwyczaj trzy strony:

 • Reklamodawcę – właściciela danej usługi lub przedmiotu,
 • Klienta – osobę, która chce zakupić daną usługę lub przedmiot,
 • Wydawcę – osobę, która pośredniczy w tej transakcji, poprzez promowanie Reklamodawcy.
 

Wracając do odpowiedzi na drugi człon pytania – Reklamodawca dociera do większej grupy odbiorców, Klient otrzymuje to, czego potrzebuje, a Wydawca zarabia na prowizji otrzymanej od Reklamodawcy. Tym sposobem zyskuje każdy.

Wydawcą może zostać dowolna osoba, która posiada pewne źródło ruchu – czyli miejsce do promowania Reklamodawcy, a także trochę wolnego czasu. Możesz być to także Ty. Samodzielne poszukiwanie programów afiliacyjnych może być jednak mozolne i w związku z tym stać się nieopłacalne. Rozwiązaniem tego problemu są sieci afiliacyjne. Tworzą one ogromną bazę programów, do których dostęp jest szybki i prosty. Różnorodność wyboru pozwala na dopasowanie programów odpowiednich dla każdego.

Jakie metody zarabiania w Internecie będą dla mnie najlepsze?

Internet stwarza nieograniczone możliwości, co jest niesamowitą korzyścią, ale może być też kłopotliwe. Wybór jest łatwiejszy, gdy opcji jest mniej i się mocno od siebie różnią. Co zrobić, gdy, tak jak w przypadku sieci afiliacyjnych, opcji jest wiele, a różnice między nimi, przynajmniej na pierwszy rzut oka, są znikome?

Po pierwsze – bądź uważny. Jeśli dana firma stosuje same ogólniki i pisze o sobie w superlatywach, nie podając dowodów, powinno zaświecić Ci się czerwone światełko.

Po drugie – uważaj na z pozoru atrakcyjne promocje – promocje z podwójnym dnem. Sprawdź dokładnie na co się zgadzasz i nie zatwierdzaj niczego przed przeczytaniem. Nie chcesz pewnie mieć problemów z wypłatą zarobionych przez siebie pieniędzy.

Po trzecie – sprawdź wiarygodność firmy i to, jak oceniają ją jej pracownicy.

Na co szczególnie należy zwracać uwagę? Na przykładzie MyLead

Sieć afiliacyjna MyLead

Firma MyLead nie określa siebie nigdy zwyczajnie “najlepszą”. Gdy pada takie określenie, to tylko w zestawieniu z wynikami głosowania, w których za taką została uznana.

Wyróżnienia sieci afiliacyjnej MyLead

MyLead zawsze mówi wprost o ofertach, nie mydli oczu. Przy każdej dostępnej kampanii od razu znajdziesz informację o wysokości zarobków. Początkującym wydawcom udostępnia darmowe szkolenie na start, a także inne materiały szkoleniowe, jak wpisy na blogu czy e-booki. Gdy potrzebują pomocy personalnej, mogą zadać pytanie na forum lub skorzystać z indywidualnej pomocy mentorskiej. Dodatkowo MyLead ma szeroką bazę bonusów, pozwalającą na zwiększenie zarobków nawet o 10% i prowizję za polecenie nowego użytkownika.

Zarabiaj z siecią afiliacyjną MyLead

Wiarygodność – MyLead jest na rynku od 2014 roku, początkowo tylko lokalnie, a po ogromnym sukcesie – również globalnie. Do tej pory zrzeszyła już ponad 45 000 wydawców, którym wypłaciła ponad 8 milionów złotych. Osoby te to realni ludzie, którzy chętnie wyrażają swoje opinie na temat firmy.

Pozytywna opinia o MyLead

Jak zacząć zarabianie w Internecie z siecią afiliacyjną MyLead?

Załóż darmowe konto na MyLead

Aby zacząć zarabiać z MyLead, wystarczy założyć darmowe konto w serwisie. Może to zrobić każda osoba lub firma. Rejestracja nie zajmuje więcej niż 5 minut.

Załóż darmowe konto na MyLead

Dlaczego, aby zarabiać w Internecie, najlepiej jest wybrać MyLead?

 • ekspresowe wypłaty, nierzadko do 48h
 • niski próg minimalnej wypłaty w wysokości 50 zł
 • bogaty support: darmowe szkolenie dla początkujących, blog, e-booki, statystyki, forum, mentoring, dostępność zespołu przez 24/7
 • dostępność ekskluzywnych programów afiliacyjnych
 • system bonusów, dzięki którym użytkownicy wykonując pewne zadania mogą zwiększyć swoją stawkę nawet o 10%
 • miesięczne raporty do pobrania w postaci PDF
 • unikatowa aplikacja na smartfony, która pozwala partnerom na bieżąco monitorować statystyki oraz poczynania w serwisie
 • powiadomienia o leadach i zrealizowanej wypłacie
 • profesjonalne narzędzia dla webmasterów.

Najskuteczniejsze zarabianie w Internecie z siecią afiliacyjną MyLead

Analizując wszystkie wyżej wspomniane informacje można dojść do wniosku, że MyLead swoją działalnością przekazuje gotową receptę, określającą jak powinna funkcjonować dobra sieć afiliacyjna.

Nie zastanawiaj się już dłużej i zacznij zarabiać w Internecie na tym, co kochasz. Załóż darmowe konto na MyLead i ciesz się wysokimi zarobkami.

Załóż darmowe konto na MyLead

2 thoughts on “Zarabianie przez internet nadal budzi wiele emocji, dlaczego warto wybrać MyLead?”

 1. Ja od siebie moge polecic, zebyscie zainteresowali sie rynkiem kryptowalut, i nie tylko bitcoinem, bo są też inne stabilne waluty. Osobiscie kopie ethereum i mam juz pierwsze zyski. To fajny biznes, bo caly czas sie rozwija.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to Top