Weź los w swoje ręce – o trafnym wyborze właściwego serwisu zarobkowego słów kilka…

Wybór serwisu zarobkowego

Jaki serwis zarobkowy wybrać?

Zarabianie przez Internet nie jest łatwą sztuką – wie o tym i potwierdzi to każdy, kto osiąga regularne zyski za pośrednictwem globalnej sieci. Oprócz ciężkiej pracy i sukcesywnie zdobywanego doświadczenia, niezbędna jest też wiedza z zakresu dziedziny/dziedzin, które mają przynosić nam zyski oraz odpowiednia decyzja w kwestii ostatecznego wyboru serwisu za pośrednictwem którego ten dochód mamy osiągać. Internet stwarza nam nieograniczone możliwości i w zasadzie w każdej metodzie zarobku mamy do wyboru co najmniej kilka stron oferujących swoje wyspecjalizowane usługi. Warto przed przystąpieniem do konkretnych działań zdecydować się na współpracę z tym najlepszym, by rzeczywiście nasz zysk był współmierny do wykonywanej pracy.

Wiele osób podchodzi do sprawy wyboru serwisu trochę po macoszemu – nie zwraca uwagi na szczegóły oferty, często ‘chwyta’ atrakcyjnie wyglądające promocje z podwójnym dnem, by potem borykać się z problemami w momencie zlecenia wypłaty. Nieuczciwych serwisów w Internecie nie brakuje, ba, wręcz jest tego cała masa a ich zła reputacja niejako okrywa złą sławą całą frazę ‘zarabianie w Internecie’. Trudno się z tym nie zgodzić, zwłaszcza jeśli spojrzyjmy na gałąź bux’ów, gdzie ledwie niewielkie % nowych tworów zachowuje jakiekolwiek znamiona uczciwości. Z innymi metodami odsetek SCAM’ów znacznie maleje, jednakże mimo wszystko nie powinno nas to zwalniać z obowiązku zachowania czujności i zwykłej oceny wiarygodności serwisu przed zarejestrowaniem się w nim. Poniżej postaramy się nieco przybliżyć jak kompleksowo od podstaw zabrać się za indywidualną weryfikację serwisu na przykładzie MyLead v2 – jednej z firm wiodących prym na rynku Sub/Premium SMS.

Przede wszystkim powinniśmy zwracać uwagę na wiarygodność – jak widać MyLead v2 to zarejestrowana firma, działająca już w branży od ponad roku, która teraz wprowadza nową, poszerzoną o szereg udoskonaleń i funkcjonalności, wersję serwisu. Krótka prezentacja wprowadzonych możliwości:

 • Czat i komunikaty/wiadomości na stronie
 • Rotator Banerów
 • Kącik Webmastera (Gateway, Video Locker, API – wszystko, czego dusza prawdziwego informatyka zapragnie)
 • Własne skracacze linków i domeny tymczasowe
 • Wprowadzenie Postbacków
 • Weryfikacja mailowa bądź SMS przy wypłacie bądź zmianie numeru konta bankowego do wypłaty – zyskaj pełną kontrolę nad swoimi zarobkami nawet przy utracie dostępu
 • Aplikacje viralne i mobilne
 • PROGRAMY GLOBALNE – monetyzuj ruch nie tylko z Polski, ale i z całego ŚWIATA! Atrakcyjne stawki dla zagranicznych programów przekraczające 30 zł za pojedynczą akcję powinny dać pozytywny zastrzyk w stan Twojego salda
 • Rozbudowany system statystyk, generowanych raportów na adres e-mail i powiadomień – o nowych leadach, zleconej wypłacie i innych działań dostosowanych pod komfort użytkownika
 • Ranking użytkowników – motywujące zestawienie zarobków najlepszych osób w przeciągu ostatnich 24 godzin
 • Ranking programów – cenna informacja o klasyfikacji najbardziej zyskownych ofert do promocji
 • Nowe programy
 • Czytelniejszy oraz bardziej intuicyjny interfejs

Dodając do tego wszystkiego dotychczasową działalność MyLead w starej wersji, a więc przeszło rok istnienia o nieposzlakowanej opinii klaruje nam się gotowa recepta, jak powinien funkcjonować dobry serwis, by korzyści z jego istnienia czerpały obydwie strony. Na uwagę zasługuje też świetny kontakt z obsługą, która ma zwyczajnie ‘ludzkie’ oblicze, chętnie, szybko i miło odpowiada na wszelkie pytania, niejasności. W dobie techniki często zapomina się o tym elemencie, a jednak w wielu przypadkach bardzo się przydaje, zwłaszcza dla mniej zaawansowanych w świecie zarabiania przez Internet.

Grubych wypłat! O ich bezpieczne wylądowanie na koncie z pewnością zadba zespół MyLead v2. Tymczasem zapraszamy do zabierania subiektywnych opinii na temat serwisu w stosownym wątku, jak i również dołączania do prężnej ogólnej dyskusji na temat serwisu.

Keep calm and earn money! 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to Top